Apie mus

Projektas Sparnas.lt yra rezervavimo sistema (skrydžių bilietai, viešbučiai, automobilių nuoma) internetu su operatyviu palaikymu ir draugiška nuotaika. Projektas pristatytas visuomenei 2014 metų vasarą, tačiau jį valdanti įmonių grupė yra sukaupusi ilgalaikę patirtį el. prekyboje. Įvertinus rinką siūlome aukštus klientų aptarnavimo standartus ir stengiamės, kad Sparnas.lt taptų tavo mėgstamiausiu rezervavimo įrankiu.

Mes esame oficialiai užregistruotas kelionių organizatorius, todėl kompetetingai patarsime ir padėsime iškilus klausimams. Į mus gali kreiptis tiek per online pagalbos chat’ą, tiek elektroniniu paštu arba telefonu.   

Projekto valdytojas yra registruotas asmens duomenų valdytojų registre ir jam suteiktas asmens duomenų valdytojo statusas. Pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis galiojančių LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo direktyvų.

Kodėl Sparnas?

Esame draugiški savo srities profesionalai!

Beje, kadangi esi vienas iš nedaugelio, skaitančių šią skiltį – norėtumėm atkreipti tavo dėmesį ir į projekto ekologiškumą. Sparnas.lt svetainės projektavimo ir sukūrimo metu neišnaudojome nei vieno popieriaus lapo! Todėl galime teigti, jog išsaugojome ne vieną medelį, dėl ko voverės buvo mums dėkingos. Viena jų – voverė-skraiduolė, sutiko pozuoti Sparnas logotipui, tačiau išskrido po kelių dublių 🙂 Aktyviai jos ieškome, todėl tu gali mums padėti ir gauti vertingų pirzų! (konkursas startuoja 2014-12-01).

Taip pat norėtume tave supažindinti ir su mūsų komandos nariais:

Skraiduolė

Ji yra atsakinga už mūsų BLOG’ą. Žino viską apie pigius skrydžius bei viešbučius, jų rezervavimą internetu, taip pat dalina vertingus patarimus keliaujantiems, rašo apžvalgas bei kuria pokštus. Naršydami Sparnas.lt svetainėje tikrai pamatysite ją siūlančią aplankyti vieną arba kitą šalį bei miestą, nusipirkti pigiausius aviabilietus arba užsisakyti geriausius viešbučių spec. pasiūlymus.

Skraiduolė labai mėgsta keliauti ir, tikriausiai, aplankė jau didžiąją dalį pasaulio šalių. Kita jos aistra – pasaulio virtuvės, todėl kartais  BLOG’e ji mielai pasidalina egzotiškų patiekalų gaminimo receptais.

Drąsiai kreipkitės į ją patarimo bei nuomonės elektroniniu paštu ir ji jums mielai patars!

Skraiduolės padėjėjai

Skraiduolė turi tikrai nemažai darbų, todėl jai būtinai reikalingi padėjėjai. Jie yra atsakingi už visą klientų konsultavimo procesą telefonu bei el. paštu: lėktuvų bilietų ir viešbučių rezervavimą internetu, atsakinėjimą į visus tavo klausimus. Jie greitai sureaguos į bet kokią neeilinę situaciją ir stengsis operatyviai ją išspręsti.

Jeigu Sparnas.lt sistema naudojiesi pirmą kartą arba tiesiog turi techninių klausimų – jie mielai tave pakonsultuos ir padės atlikti rezervaciją, išrinkti geriausius aviabilietus. Na, o jeigu esi pastovus mūsų klientas – gali drąsiai kreiptis dėl specialių pasiūlymų bei nuolaidų ir jie tikrai nepaliks tave „be sparnų“ 🙂

Nenustebk, jeigu pamatysi juos savo miesto gatvėse, nes jie yra atsakingi ir už „Sparno beieškant“ konkurso organizavimą 🙂