Aviabilietai

Aviabilietai po vienu sparnu!

Ieškai pigių skrydžių? Puiku, nes pigių (lowcost) aviakompanijų lėktuvų bilietai yra dažniausiai kelis kartus pigesni negu reguliarių skrydžių kompanijų aviabilietai. Tačiau norint gauti maksimalią naudą reikia dažnai lankytis žymiausių lowcost kompanijų (Ryanair, Wizzair, EasyJet) tinklapiuose ir stebėti akcijinius pasiūlymus, stengtis pirkti  bilietus išpardavimo metu. Turime puikų sprendimą!

Čia rasi visus pigius aviabilietus po vienu sparnu. Pasiūlysime tau geriausius skrydžius populiariausiomis kryptimis: Anglija, Norvegija, Švedija ir kt. Tai yra tavo šansas pamatyti geriausius Europos miestus: Amsterdamą, Londoną, Oslą, Stokholmą už itin patrauklią kainą. Skrydžius gali rinktis ne tik iš Vilniaus, Kauno, o taip pat ir iš Rygos arba Varšuvos oro uostų. Siūlome susipažinti ir su mūsų sukurtu pigių aviabilietų sąrašu, kuris yra nuolat atnaujinamas tam, kad galėtume pasiūlyti tau ypač mažas kainas populiariausiomis kryptimis.

Pasirink išvykimo ir atvykimo oro uostą, kelionės datas ir mes surūšiuosime bilietų pasiūlymus iš skirtingų aviakompanijų pagal mažiausias lėktuvų bilietų kainas ir pagal pasirinktas norimas datas. Mūsų sistema siūlo ir jungtinius skrydžius – keli aviabilietai yra kombinuojami į vieną, todėl tau nereikės daryti kelių užsakymų.

Išsirinkai bilietą? Spausk mygtuką užsakyti, užpildyk keleivių duomenis ir apmokėk aviabilietą tau tinkančiais apmokėjimo būdais: per el. bankininkystę (mokejimai.lt) arba su VISA / Mastercard kreditine kortele. Norime pabrėžti, kad mes specialiai nepriimame atsiskaitymų grynaisiais pinigais arba paprastu bankiniu pavedimu. Tokiais atvejais ypač padidėja tikimybė negauti norimų bilietų, kadangi jų kainos bei prieinamumas keičiasi realiu laiku. Apmokėdamas užsakymą mūsų siūlomais būdais busi apsaugotas, nes aviabilietai bus rezervuoti iškart po atsiskaitymo procedūros. Nerizikuok savo atostogomis ir gera nuotaika! 🙂

Svarbu paminėti, kad rezervuojant Ryanair aviakompanijos aviabilietus, sistema automatiškai išsiųs tau nuorodą keleivių duomenų užpildymui, o įvedus – automatiškai atliks skrydžio registraciją. Tau tereikės atsispausdinti įlaipinimo taloną (Boarding pass). Nebegaišk laiko laukdamas skryždio registracijos oro uoste – rinkis Sparnas.lt aviabilietų rezervacijos sistemą.

Nepavyko rezervuoti aviabilieto arba turi klausimų? Mūsų profesionalūs konsultantai visada mielai patars iškilus problemoms. Pagalbos gali kreiptis tiek per online pagalbos chat’ą, tiek elektroniniu paštu arba telefonu.