Kelionių draudimas

Kas yra kelionių draudimas?

Nesvarbu kokiu tikslu išvykstate iš Lietuvos – darbo reikalais, į poilsinę ar pažintinę kelionę, slidinėti arba tiesiog keliauti – būtinai pasirūpinkite savo saugumu ir įsigykite kelionės draudimą. Sparnas.lt siūlo įvairius draudimo paketus, kuriuos galėsite pritaikyti savo kelionės tikslams:

  • Nelaimingų atsitikimų draudimas, kuris atlygins žalą, kai kelionėje patirsite traumų o taip pat ir neįgalumo arba mirties atvejais;
  • Civilinės atsakomybės draudimas, kuris atlygins žalą, kurią Jūs padarėte kitiems asmenims. Šis draudimas ypač aktualus, jeigu išvykstate slidinėti (atsitrenkėte į kitą slidininką ir jį sužalojote ar sulaužėte jo slides);
  • Bagažo praradimo draudimas, kuris kompensuos prarasto, sugadinto ar vėluojančio bagažo nepatogumus.
  • Kelionės nutrūkimo draudimas, kuris atlygins žalą, patirtą dėl atšauktos ar atidėtos kelionės. Šis draudimas ypač aktualus, jeigu išvykstate vestuvėms arba į kitą prabangią kelionę, kur vėlavimas yra kritiškas.

Jeigu neradote Jūs dominančio draudimo varianto, būtinai susisiekite su mumis kontaktuose nurodytomis priemonėmis ir mes mielai Jums padėsime!

Sparnas.lt draudimas internetu – visada patogiausias ir pigiausias būdas apsidrausti!