Pigūs aviabilietai į Frankfurtą

Frankfurtas – tikroji ekonominė ir finansinė Vokietijos sostinė. Būtent čia randasi daugiau kaip 420 Vokietijos ir tarptautinių kredito ir finansų kompanijų bei bankų. Čia kasmet vyksta daugiau kaip 34 pramonės parodos ir mugės, į kurias atvyksta daugiau nei 1,3 milijono lankytojų. Iš šių 34 parodų 15 yra didžiausios savo srityje pasaulyje. Kiekvienais metais Frankfurte vyksta daugiau kaip 55000 kongresų, seminarų, posėdžių, konferencijų. Frankfurtas – tai iš viso aukščiausio laipsnio miestas: čia pats didžiausias Europoje oro uostas, pats aukščiausias vakarų Europoje dangoraižis „Europaturm“ (331 m), pats aukščiausias pasaulyje rezervuaras alaus nusistovėjimui – „Henninger“ bokštas. Pigūs bilietai į Frankfurtą – jūsų nuostabios kelionės pradžia!

Jaukios pėsčiųjų zonos, prekybos arkados, specializuotos parduotuvės ir bukinistų krautuvėlės, nesuskaičiuojamos kavinės ir bistro paverčia apsilankymą Frankfurte absoliučiu malonumu. Frankfurte būtinai reikia paragauti žinomo Frankfurto sidro „Apfelwein“, kurio pavadinimas vietiniu dialektu skamba kaip „Ebbelwoi“, ir ne mažiau žinomo pyrago „frankfurterkranz“.

Sparnas.lt rekomenduoja apsistoti: 3* Meininger viešbutyje (oro uosto teritorijoje) arba 3* Best Western Hotel Plaza (Frankfurto centre)

Sparnas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *