Pigūs aviabilietai į Larnaką

Larnaka – vienas „paprastesnių“ Kipro kurortų, tinkantis turistams, norintiems išleisti mažiau (aišku, Kipro atžvilgiu) pinigų. Taip pat jį įvertins šeimos su mažais vaikais, kadangi jūra čia negili, o paplūdimiai smėlėti. Dauguma viešbučių išsidėstę kurortinėje zonoje, esančioje rytuose nuo miesto centro, todėl Larnaką mėgsta senjorai, norintys pailsėti toliau nuo šurmulio. Pigūs aviabilietai į Larnaką – jūsų nuostabios kelionės pradžia!

Larnakos istorija yra sena ir įdomi, legendose minima, kad miestas buvo įkurtas tiesioginiu Nojaus palikuoniu. Daug vėliau čia apsigyveno prisikėlęs Šventas Lozorius. Jam mirus, jo paminkle buvo iškalta frazė „Lozorius, Kristaus draugas“. Šiandien jo kapo vietoje stovi Švento Lozoriaus stačiatikių bažnyčia, kur saugomi jo palaikai.

Kai atvyksite į Larnakos oro uostą, išėjus pasisukite kairėn. Šiek tiek toliau pamatysite, priklausomai nuo metų laiko, du ežerus arba dvi druskos lygumas. Tai Larnakos druskos ežerai, druska iš kurių išgaunama nuo seniausių laikų (mūsų laikais – jau labai mažais kiekiais).

Sparnas.lt rekomenduoja apsistoti 2* Larnakos viešbutyje Les Palmiers Beach Hotel, įsikūrusiame pačiame miesto centro širdyje.

Sparnas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *