Pigūs aviabilietai į Madridą

Madridas tapo Ispanijos sostine 1561 metais, o iki to laiko Kastilijos karalių buveinė buvo Tolede. Naujoje sostinėje iš viso tebuvo 20 tūkstančių gyventojų, ir tai buvo tik nedidelis maurų miestelis ant išdžiūvančios Mansanareso upės kranto. Greitai prasidėjo miesto pertvarkymai ir Madridas buvo perstatytas iš naujo. Pigūs aviabilietai į Madridą – jūsų nuostabios kelionės pradžia!

Pirmiausia, ką pastatė Ispanijos monarchai – Plaza Mayor. Tai pagrindinė Madrido aikštė. Keturkampę grįstą aikštę kariniams paradams aprėmina pastatų karė, išilgai kurių frontonų tęsiasi pavėsingos arkados. Čia buvo rengiamos koridos, kuriose dalyvavo žymiausi toreadorai. Plaza Mayor aikštėje buvo skelbiami naujieji Ispanijos karaliai.

Palacio Real – Karališkieji rūmai, kur yra turtingiausia ginklų ir šarvų kolekcija. Paprastomis dienomis rūmai atviri visiems pageidaujantiems. Kažkada Madrido miesto sienoje egzistavo penkeri paradiniai vartai, skirti monarcho atvykimui. Ispanų architektas Sabatinis toje vietoje pastatė triumfo arką karaliaus Karlo III garbei. Ji laikoma vienu iš gražiausių miesto statinių. Karlas III liko miesto istorijoje ne tik šios arkos dėka. Jo dekretu buvo pradėti statyti Prado rūmai, kurie šiandien yra didžiausias pasaulio muziejus, kuriame sukaupti didžiųjų dailininkų – El Greko, Velaskeso, Gojos, Boscho darbai. Madrido centre, senoviniame Retiro parke mėgo ilsėtis karaliai ir vietos aristokratija.

Sparnas.lt rekomenduoja apsistoti Madrido 2* Hostal Go Inn viešbutyje.

Sparnas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *