Pigūs aviabilietai į Maljorką

Maljorka – didžiausia iš Balearų salų, esanti Viduržemio jūroje ir priklausanti Ispanijos teritorijai. Kaip ir kitos archipelago salos – Ibisa, Formentera ir Menorka – Maljorka yra populiariausia poilsio vieta iš visų Ispanijos salų Viduržemio jūroje. Salos, kurios pavadinimas išvertus iš lotynų kalbos reiškia „didžiausia“, gyventojų yra apie 767 000 žmonių. Pigūs aviabilietai į Maljorką – jūsų nuostabios kelionės pradžia!

Geografiškai salą galima padalinti į tris dalis: kalnų ketera Serra de Tramuntana, besitęsianti iš pietvakarių į šiaurės rytus, Serra de Levante rajonas, išsidėstęs išilgai rytinės pakrantės, ir plytinti tarp jų centrinė lyguma Lanura del Sentro. Jei jūs atvykote į Maljorką ne tik tam, kad pasišildytumėte auksiniuose saulės spinduliuose, bet ir tam, kad įgytumėte įspūdžių, tai verta kurį laiką pailsėti nuo kurortų pliažų ir pakeliauti po salą automobiliu arba net dviračiu, kad atrastumėte romantiškus žvejų kaimelius, istorinius vienuolynus, paminklus, muziejus ir vaizdingus kraštovaizdžius, paslėptus nuo minios poilsiautojų.

Nepamirškite, jog sezonas Maljorkoje prasideda nuo gegužės pradžios ir tęsiasi iki rugsėjo.

Jeigu planuojate apsilankyti Maljorkoje dėl pagarsėjusių diskotekų rinkitės viešbutį Magalufe arba planuokite kelionę į Ibizą.

Išsinuomokite mašiną! Nepraleiskite progos pamatyti įspūdingus Maljorkos peizažus.

Sparnas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *