Pigūs aviabilietai į Maskvą

Maskva – Rusijos sostinė, išsidėsčiusi „ant septynių kalvų“, ant Maskvos upės krantų. Šimtai kelių susikerta šiame megapolyje: devynios geležinkelio stotys, šeši oro uostai ir trys upių uostai sudaro pagrindinį šalies transporto mazgą ir stimuliuoja aktyvų ekonomikos augimą.

Maskva – milžiniškas miestas, esantis tarp pirmaujančių stambiausių Europos miestų sąraše pagal gyventojų skaičių (apytikriais duomenimis, gyventojų skaičius yra apie 15 milijonų žmonių). Yra pirmame didžiausių pasaulio megapolių dešimtuke.

Maskva – ryškių kontrastų ir didelių galimybių miestas. Tylūs patriarchaliniai kiemeliai ir gatvelės randasi kaiminystėje su futuristiniais verslo centrais, tankiai užstatyti gyvenamieji masyvai ribojasi su erdviais parkais.

Sostinė gali patenkinti bet kurią aistrą: norinčių pailsėti laukia tūkstančiai pramogų ir sporto centrų, restoranų, viešbučių. Šimtai mokymo įstaigų pasirengusios suteikti žinių visiems norintiems, o grožio mylėtojams mieste yra daugybė įžymių vietų – muziejų, teatrų, galerijų ir paminklų.

Sparnas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *