Pigūs aviabilietai į Pafosą

Pafosas – vienas prabangiausių kurortų Kipro saloje, kur mėgsta atostogauti turtingi žmonės. Šeimoms su vaikais čia važiuoti neverta – kurortas nėra orientuotas į ramų šeimyninį poilsį, nėra nei veikams skirtos animacijos, nei vaikų aikštelių. Užtat pilna nuošalesnių paplūdimių, prabangių restoranų ir kitų „gražaus gyvenimo“ atributų. Šarmo Patosui suteikia vieta, kur, kaip tikima, iš jūros išsilaipino pati Afroditė. Pigūs aviabilietai į Pafosą – jūsų nuostabios kelionės pradžia!

Pafosas – vienas prabangiausių kurortų Kipro saloje, kur mėgsta atostogauti turtingi žmonės. Šeimoms su vaikais čia važiuoti neverta – kurortas nėra orientuotas į ramų šeimyninį poilsį, nėra nei veikams skirtos animacijos, nei vaikų aikštelių. Užtat pilna nuošalesnių paplūdimių, prabangių restoranų ir kitų „gražaus gyvenimo“ atributų. Šarmo Patosui suteikia vieta, kur, kaip tikima, iš jūros išsilaipino pati Afroditė.
Pafose galima rasti smėlėtų ir akmenuotų paplūdimių, dažnai priejimas prie jūros nelabai patogus dėl uoloto kranto. Gali būti, kad „trijų žvaigždžių“ viešbučio paplūdimys bus žymiai geresnis už „penkių žvaigždžių“ viešbučio paplūdimį. Taip atsitiko dėl to, kad kurortas pradžioje buvo orientuotas į britų ir vokiečių turistus, kurie labiau mėgsta leisti laiką prie baseino.Geriausias smėlėtas paplūdimys yra Koral-Bei įlankoje, o nuošalioje Laros įlankoje yra gražiausias paplūdimys, kuriame gyvena jūriniai žalieji vėžliai.

Sparnas.lt rekomenduoja Pafose apsistoti prabangiame 3* viešbutyje Vrachia Beach Resort, įsikūrusiame privačiame pusiasalyje, vešlaus sodo apsuptyje.

Sparnas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *