Pigūs aviabilietai į Tenerifę

Tenerifė – didžiausia iš septynių Kanaro salų ir, be abejo, populiariausia iš jų. Sala yra beveik trikampio formos, jos plotas yra virš 2000 kv. kilometrų. Pigūs aviabilietai į Tenerifę – jūsų nuostabios kelionės pradžia!

Kurortinės zonos Tenerifėje atsirado XIX amžiaus pabaigoje, kai tapo populiaru važiuoti atostogauti į salos šiaurinę dalį. Puerto de la Krusas tapo pirmuoju kurortu, skirtu turtingiems žmonėms. XX amžiaus antroje dalyje atostogos Tenerifėje tapo įkandamos ir paprastiems žmonėms. Vėliau, aštuoniasdešimtaisiais, turistai pamėgo ir pietinę salos dalį.

Kalnų masyvas dalina salą į dvi dalis – drėgna šiaurė, galinti pasigirti gausia augmenija, ir sausesni pietūs. Šiaurėje kartais lyja, pietuose beveik visada šviečia saulė. Dėka pastovaus ir minkšto klimato Tenerifė dažnai vadinama „amžino pavasario sala“.

Turistai gali grožėtis labai skirtingais gamtovaizdžiais: didingi kalnų masyvai, derlingos lygumos, tropiniai ir subtropiniai miškai, trečias pagal dydį pasaulyje Teidės vulkanas. Verta pamatyti salos puošmeną – Tenerifės nacionalinę gėlę, vadinama „Rojaus paukštės žiedu“.

Sparnas.lt rekomenduoja apsistoti 5* Casas Bioclimáticas Iter rojaus kampelyje.

Sparnas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *