Pigūs aviabilietai į Madridą

Pigūs aviabilietai į Madridą

Madridas tapo Ispanijos sostine 1561 metais, o iki to laiko Kastilijos karalių buveinė buvo Tolede. Naujoje sostinėje iš viso tebuvo 20 tūkstančių gyventojų, ir tai buvo tik nedidelis maurų miestelis ant išdžiūvančios Mansanareso upės kranto. Greitai prasidėjo miesto pertvarkymai ir Madridas buvo perstatytas iš naujo. Pigūs aviabilietai į Madridą – jūsų nuostabios kelionės pradžia!

Pirmiausia, ką pastatė Ispanijos monarchai – Plaza Mayor. Tai pagrindinė Madrido aikštė. Keturkampę grįstą aikštę kariniams paradams aprėmina pastatų karė, išilgai kurių frontonų tęsiasi pavėsingos arkados. Čia buvo rengiamos koridos, kuriose dalyvavo žymiausi toreadorai. Plaza Mayor aikštėje buvo skelbiami naujieji Ispanijos karaliai.

1. Planuojant kelionę į Madridą, pirmiausiai įsigykite lektuvų bilietus

Skrydžio rezervacija užtruks vos minutę – tereikia įvesti keleivių vardus/pavardes, kontaktus ir pasirinkti mokėjimo būdą. Atminkite, jog pigiausi skrydžiai išperkami labai greitai, todėl rekomenduojame nedelsti.

* Nurodyta aviabilieto kaina 1 asmeniui į abi puses.

2. Jau turite skrydžio bilietus? Išsirinkite ir rezervuokite viešbutį Madride

Pasinaudokite mūsų partnerio viešbučių rezervavimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

* Paspaudę „Ieškoti viešbučio“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Booking.com viešbučių rezervavimo sistemą.

3. Liko tik išsirinkti automobilį keliauti po Madridą

Pasinaudokite mūsų partnerio autonuomos sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Geriausios automobilių nuomos kainos - garantuotos!
Ieškoti automobilio nuomos
* Paspaudę „Ieškoti automobilio nuomos“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Rentalcars.com automobilių rezervavimo sistemą.

4. Įsigijote bilietus ir rezervavote viešbutį? Nepamirškite apie draudimą!

Pasinaudokite mūsų partnerio draudimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Apsaugokite save, savo šeimą, kelionę ir bagažą nuo nelaimingų atsitikimų:
užsisakykite draudimą ir mėgaukites kelione be rūpesčių.
Užsisakyti draudimą
 

Palacio Real – Karališkieji rūmai, kur yra turtingiausia ginklų ir šarvų kolekcija. Paprastomis dienomis rūmai atviri visiems pageidaujantiems. Kažkada Madrido miesto sienoje egzistavo penkeri paradiniai vartai, skirti monarcho atvykimui. Ispanų architektas Sabatinis toje vietoje pastatė triumfo arką karaliaus Karlo III garbei. Ji laikoma vienu iš gražiausių miesto statinių. Karlas III liko miesto istorijoje ne tik šios arkos dėka. Jo dekretu buvo pradėti statyti Prado rūmai, kurie šiandien yra didžiausias pasaulio muziejus, kuriame sukaupti didžiųjų dailininkų – El Greko, Velaskeso, Gojos, Boscho darbai. Madrido centre, senoviniame Retiro parke mėgo ilsėtis karaliai ir vietos aristokratija.

Pigūs aviabilietai į Madridą: Skraiduolės rekomendacijos

Sparnas.lt rekomenduoja apsistoti Madrido 2* Hostal Go Inn viešbutyje.