Pigūs aviabilietai į Oslą

Pigūs aviabilietai į Oslą

Oslas – Norvegijos sostinė, taip pat vienas brangiausių Europos miestų. Miesto klimatas drėgnas, vasarą temperatūra būna iki 22 laipsnių šilumos, o žiemą svyruoja tarp -7 ir 0 laipsnių. Pigūs aviabilietai į Oslą – jūsų nuostabios kelionės pradžia!

Oslas: oro uostai

Iš Vilniaus galite pigiai nuskristi į miesto Sandefjord Tosp oro uostą, tačiau nenustebkite, kad iki Oslo centro lieka dar 110 kilometrų. Pasinaudodami oro uosto shuttle autobusais (kaina apie ~180 Norvegijos kronų arba ~80 litų) galite patogiai nuvažiuoti iki Oslo autobusų stoties. Už kelių kilometrų nuo oro uosto yra ir geležinkelio stotelė, tačiau važiavimas traukiniu nėra pigesnis nei kelionė autobusu.

Šiek tiek arčiau yra dar vienas oro uostas – Rygge. Iš Kauno čia atskrenda Ryanair lėktuvai. Tačiau iki Oslo vis tiek lieka dar 67 kilometrai. Iš čia oro uosto ekspresu (galima atsiskaityti kreditine kortele) arba traukiniu galite pasiekti Oslą. Kelionė kainuoja apie ~150 Norvegijos kronų arba apie ~70 litų.

1. Planuojant kelionę į Oslą, pirmiausiai įsigykite lektuvų bilietus

Skrydžio rezervacija užtruks vos minutę – tereikia įvesti keleivių vardus/pavardes, kontaktus ir pasirinkti mokėjimo būdą. Atminkite, jog pigiausi skrydžiai išperkami labai greitai, todėl rekomenduojame nedelsti.

* Nurodyta aviabilieto kaina 1 asmeniui į abi puses.

2. Jau turite skrydžio bilietus? Išsirinkite ir rezervuokite viešbutį Osle

Pasinaudokite mūsų partnerio viešbučių rezervavimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

* Paspaudę „Ieškoti viešbučio“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Booking.com viešbučių rezervavimo sistemą.

3. Liko tik išsirinkti automobilį keliauti po Oslą

Pasinaudokite mūsų partnerio autonuomos sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Geriausios automobilių nuomos kainos - garantuotos!
Ieškoti automobilio nuomos
* Paspaudę „Ieškoti automobilio nuomos“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Rentalcars.com automobilių rezervavimo sistemą.

4. Įsigijote bilietus ir rezervavote viešbutį? Nepamirškite apie draudimą!

Pasinaudokite mūsų partnerio draudimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Apsaugokite save, savo šeimą, kelionę ir bagažą nuo nelaimingų atsitikimų:
užsisakykite draudimą ir mėgaukites kelione be rūpesčių.
Užsisakyti draudimą

Nakvynė ir maistas

Vienas pigesnių nakvynės variantų mieste būtų „Anker hostel“, įsikūręs Oslo centre. Nakvynė čia kainuoja apie ~210 Norvegijos kronų arba 90 litų už naktį. Nebrangiai pavalgyti Osle galima azijiečių restoranuose ir užkandinėse (pietūs vienam žmogui čia kainuoja apie 30-40 litų). Norvegijos valiuta – krona (viena krona apie 45 lietuviški centai), kalba – norvegų, tačiau keliaujant pakanka ir anglų kalbos.

Pigūs aviabilietai į Oslą: Skraiduolės rekomendacijos

Oslas, kaip ir kiti Norvegijos miestai – brangus, todėl apie viską pasirūpink iš anksto, tai padės tau sutaupyti ir džiaugtis sklandžia kelione.