Pigūs aviabilietai į Edinburgą

Pigūs aviabilietai į Edinburgą

Edinburgas išsidėstęs ant virtinės kalvų, besitęsiančių lygiagrečiai viena kitai. Per jas permestos gatvės – viadukai. Senasis miestas pradėjo augti dar Viduramžių pradžioje. Naujasis miestas taip pat jau skaičiuoja daugiau kaip 200 metų, ir abu jie sudaro šiuolaikinį Edinburgą.

1. Planuojant kelionę į Edinburgą, pirmiausiai įsigykite lektuvų bilietus

Skrydžio rezervacija užtruks vos minutę – tereikia įvesti keleivių vardus/pavardes, kontaktus ir pasirinkti mokėjimo būdą. Atminkite, jog pigiausi skrydžiai išperkami labai greitai, todėl rekomenduojame nedelsti.

* Nurodyta aviabilieto kaina 1 asmeniui į abi puses.

2. Jau turite skrydžio bilietus? Išsirinkite ir rezervuokite viešbutį Edinburge

Pasinaudokite mūsų partnerio viešbučių rezervavimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

* Paspaudę „Ieškoti viešbučio“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Booking.com viešbučių rezervavimo sistemą.

3. Liko tik išsirinkti automobilį keliauti po Edinburgą

Pasinaudokite mūsų partnerio autonuomos sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Geriausios automobilių nuomos kainos - garantuotos!
Ieškoti automobilio nuomos
* Paspaudę „Ieškoti automobilio nuomos“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Rentalcars.com automobilių rezervavimo sistemą.

4. Įsigijote bilietus ir rezervavote viešbutį? Nepamirškite apie draudimą!

Pasinaudokite mūsų partnerio draudimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Apsaugokite save, savo šeimą, kelionę ir bagažą nuo nelaimingų atsitikimų:
užsisakykite draudimą ir mėgaukites kelione be rūpesčių.
Užsisakyti draudimą
 

Tiesi Princess Street – Princesės gatvė dalija miestą į dvi dalis. Į pietus nuo uolėtos kalvų virtinės keteros leidžiasi Senasis miestas. Virš jo ir virš viso Edinburgo kyla rūsti Edinburgo pilis – miesto simbolis. Čia Karūnos salėje eksponuojamos Škotijos regalijos, kurias sudaro karūna, kalavijas ir skeptras. Perlai, puošiantys karūną, surinkti Škotijos upėse. Vietinis yra ir auksas. Skeptrą gavo Jokūbas VI 1494 metais Romoje, o kalaviją 1507 metais jam įteikė Romos popiežius Julijus II už ištikimybę ir katalikų tikėjimo palaikymą.

Škotijoje dažnai pasakoja apie tai, kaip slėpė regalijas pilies Kromvelio apsiausties metu, o po Škotijos unijos (suvienijimo) su Anglija 1707 metais, kai Škotija prarado savo nepriklausomybę ir regalijos tapo nebereikalingos, jas užantspaudavo ąžuolinėje skrynioje ir paliko toje pačioje Karūnos salėje visam šimtmečiui. Tik 1818 metais vyriausybės komisija, sudaryta daugiausiai Valterio Skoto iniciatyva, atvėrė skrynią ir aptiko regalijas nepaliestas.