Pigūs aviabilietai į Bankoką

Pigūs aviabilietai į Bankoką

Bankokas (Krungtepas) buvo paskelbtas Tailando sostine 1782 metais. Šis miestas garsėja poilsio ir viešbučių pigumu. Išvertus jo pavadinimas reiškia „Alyvmedžių kaimas“. Mieste gyvena daugiau kaip 9 milijonai žmonių. Čia susipynė dvi šventos tajų institucijos – monarchija ir religija.

Tailande karalius ir jo šeima turi absoliutų autoritetą. Dabartinis monarchas Jo Didenybė Karalius Bhumibol Adulyadej Rama IX iš Čakri dinastijos, užėmęs sostą 1946 metais – valstybės ir ginkluotųjų pajėgų vadovas, budistų tikėjimo saugotojas, nacijos simbolis, muzikantas, poetas, buriuotojas.

1. Planuojant kelionę į Bankoką, pirmiausiai įsigykite lektuvų bilietus

Skrydžio rezervacija užtruks vos minutę – tereikia įvesti keleivių vardus/pavardes, kontaktus ir pasirinkti mokėjimo būdą. Atminkite, jog pigiausi skrydžiai išperkami labai greitai, todėl rekomenduojame nedelsti.

* Nurodyta aviabilieto kaina 1 asmeniui į abi puses.

2. Jau turite skrydžio bilietus? Išsirinkite ir rezervuokite viešbutį Bankoke

Pasinaudokite mūsų partnerio viešbučių rezervavimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

* Paspaudę „Ieškoti viešbučio“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Booking.com viešbučių rezervavimo sistemą.

3. Liko tik išsirinkti automobilį keliauti po Bankoką

Pasinaudokite mūsų partnerio autonuomos sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Geriausios automobilių nuomos kainos - garantuotos!
Ieškoti automobilio nuomos
* Paspaudę „Ieškoti automobilio nuomos“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Rentalcars.com automobilių rezervavimo sistemą.

4. Įsigijote bilietus ir rezervavote viešbutį? Nepamirškite apie draudimą!

Pasinaudokite mūsų partnerio draudimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Apsaugokite save, savo šeimą, kelionę ir bagažą nuo nelaimingų atsitikimų:
užsisakykite draudimą ir mėgaukites kelione be rūpesčių.
Užsisakyti draudimą
 

Vienas iš žinomiausių šventyklų kompleksų Bankoke – Wat Phara Kaew – Smaragdinio Budos šventykla. Savo pavadinimą ji gavo nuo jame saugomos šventovės – 75 centimetrų dydžio Budos statulos, kuri pagaminta ne iš smaragdo, o iš ne mažiau reto vientiso gabalo švelniai žalio nefrito. Buda sėdi ant aukšto paauksuoto sosto-altoriaus salėje, kurios sienos padengtos senovinėmis freskomis.

Šventyklos komplekse Wat Pho Buda ilsisi gulomis su išmintinga šypsena veide. Prieš įeinant į šventyklą būtina nusiauti avalynę. WatPho kieme iš akmenų sukrautas dirbtinis kalnelis, ant kurio tarp žydinčių augalų sustingusios figūros iš cinko ir alavo sudėtingose pozose, primenančiose gimnastikos pozas. Beveik kiekviena šventykla Tailande turi savo biblioteką ir vaizduojamųjų ar skulptūrinių iliustracijų rinkinį, padedančių suprasti budistinės pasaulėžiūros esmę.