Saugumo politika

Mes esame registruoti asmens duomenų valdytojų registre ir jai suteiktas asmens duomenų valdytojo statusas. Pirkėjų duomenys tvarkomi laikantis galiojančių LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (VŽ. 2003, Nr. 15-597) direktyvų.

Mūsų atstovai nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Pirkėjo prisijungimo duomenų, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Pirkėjui gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala. Pirkėjų duomenys neatskleidžiami jokiems tretiesiems asmenims. Bet kuriuo metu jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus kontaktuose nurodytu el. paštu.

Slapukų naudojimo politika

Slapukas (cookie) — tai nedidelė teksto dalis, siunčiama į naršyklę svetainės, kurioje lankotės. Jį naudojant svetainėje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė jums naudingesnė. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Be jų negalėtumėte taip efektyviai naudoti žiniatinklio. Slapukus naudojame įvairiais tikslais: kad suskaičiuotume, kiek lankytojų apsilanko puslapyje, padėtume prisijungti prie chat’o ir t.t. Jūs galite bet kuriuo metu atmesti ar priimti Svetainės siunčiamus slapukus aktyvuodami atitinkamą jūsų naršyklės nustatymą. Informaciją apie veiksmų seką, kurią būtina atlikti norint aktyvuoti ar išjungti slapukų priėmimą naršyklėje, galima rasti jūsų naudojamos interneto naršyklės svetainėje. Nepamirškite, kad ištrynę mūsų slapukus negalėsite naudotis kai kuriomis Svetainės galimybėmis.