Pigūs aviabilietai į Atėnus

Pigūs aviabilietai į Atėnus

Atėnai – puiki vieta praleisti jūsų atostogas. Pirmieji Atėnų gyventojai buvo pelasgai, kurie nuo VI tūkstantmečio prieš mūsų erą gyveno Akropolio uolų urvuose. Artėjant pavojui jie pakildavo į jo viršūnę. Mino periode (2000-1500 metų pr. m. e.) Kretoje, kur užgimė graikų civilizacija, žmonės garbino deivę Atėnę, miestų saugotoją. Žodis „Atėnė“ kilęs iš pelasgų ir etruskų kalbų ir reiškia „keraminis“. Pagal legendą, Poseidonas ir Atėnė norėjo gauti sau Antikos žemę. Dievai pažadėjo atiduoti ją tam, kas gyventojams padarys naudingiausią dovaną. Poseidonas trenkė į žemę savo trišakiu, ir Akropolyje ištryško šaltinis. O štai Atėnė padovanojo žmonėms alyvmedį ir nugalėjo šiame ginče.

1. Planuojant kelionę į Atėnus, pirmiausiai įsigykite lektuvų bilietus

Skrydžio rezervacija užtruks vos minutę – tereikia įvesti keleivių vardus/pavardes, kontaktus ir pasirinkti mokėjimo būdą. Atminkite, jog pigiausi skrydžiai išperkami labai greitai, todėl rekomenduojame nedelsti.

* Nurodyta aviabilieto kaina 1 asmeniui į abi puses.

2. Jau turite skrydžio bilietus? Išsirinkite ir rezervuokite viešbutį Atėnuose

Pasinaudokite mūsų partnerio viešbučių rezervavimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

* Paspaudę „Ieškoti viešbučio“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Booking.com viešbučių rezervavimo sistemą.

3. Liko tik išsirinkti automobilį keliauti po Atėnus

Pasinaudokite mūsų partnerio autonuomos sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Geriausios automobilių nuomos kainos - garantuotos!
Ieškoti automobilio nuomos
* Paspaudę „Ieškoti automobilio nuomos“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Rentalcars.com automobilių rezervavimo sistemą.

4. Įsigijote bilietus ir rezervavote viešbutį? Nepamirškite apie draudimą!

Pasinaudokite mūsų partnerio draudimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Apsaugokite save, savo šeimą, kelionę ir bagažą nuo nelaimingų atsitikimų:
užsisakykite draudimą ir mėgaukites kelione be rūpesčių.
Užsisakyti draudimą
 

IV-V amžiuje pr. m. e. valstybės veikėjai Periklas, Iktinas, Kalikratas ir skulptorius Fidijas ilgai mąstė, kaip pasiekti tobulų šventyklos linijų, kurioje bus deivės Atėnės statula, pagaminta iš aukso ir dramblio kaulo. Šventykla buvo statoma dešimt metų. Gigantiško dydžio Mergelės Atėnės statula su Nike ant dešiniosios rankos, sukurta Fidijo, nulėmė šventyklos pavadinimą – Partenonas (Mergelės Atėnės šventykla).

Bizantijos laikotarpiu statula buvo pervežta į Konstantinopolį, kur 1203 metais buvo pačių gyventojų sunaikinta miesto apgulties metu. Turkų valdymo laikotarpiu Partenone buvo įkurdinti mečetė ir minaretas. 1687 metais, įvykus sprogimui parako rūsyje, buvo sugriauta didžioji šventyklos dalis. Mūsų laikais jau daugelį metų vyksta restauracijos darbai. Specialistai iš įvairių šalių mėgina atkurti didingiausius senovės architektų kūrinius.