Pigūs aviabilietai į Lanzarotę

Pigūs aviabilietai į Lanzarotę

Lanzarotė – labiausiai į rytus nutolusi Kanarų sala, ketvirta pagal dydį Kanarų salyne. Dar vadinama „ugnies kalnų sala“, nes Lanzarotėje yra apie 300 ugnikalnių. Trečdalis salos dengia pelenų ir bazalto sluoksnis, tai 1730 metų skaudaus įvykio padariniai – tada iškart išsiveržė 30 ugnikalnių, pats išsiveržimas truko apie 6 metus. Po katastrofos žemės paviršių užliejo 8 milijonai kubinių metrų lavos, 420 namų buvo paskandinti karštosios masės.

1. Planuojant kelionę į Lanzarotę, pirmiausiai įsigykite lektuvų bilietus

Skrydžio rezervacija užtruks vos minutę – tereikia įvesti keleivių vardus/pavardes, kontaktus ir pasirinkti mokėjimo būdą. Atminkite, jog pigiausi skrydžiai išperkami labai greitai, todėl rekomenduojame nedelsti.

* Nurodyta aviabilieto kaina 1 asmeniui į abi puses.

2. Jau turite skrydžio bilietus? Išsirinkite ir rezervuokite viešbutį Lanzarotėje

Pasinaudokite mūsų partnerio viešbučių rezervavimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

* Paspaudę „Ieškoti viešbučio“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Booking.com viešbučių rezervavimo sistemą.

3. Liko tik išsirinkti automobilį keliauti po Lanzarotę

Pasinaudokite mūsų partnerio autonuomos sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Geriausios automobilių nuomos kainos - garantuotos!
Ieškoti automobilio nuomos
* Paspaudę „Ieškoti automobilio nuomos“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Rentalcars.com automobilių rezervavimo sistemą.

4. Įsigijote bilietus ir rezervavote viešbutį? Nepamirškite apie draudimą!

Pasinaudokite mūsų partnerio draudimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Apsaugokite save, savo šeimą, kelionę ir bagažą nuo nelaimingų atsitikimų:
užsisakykite draudimą ir mėgaukites kelione be rūpesčių.
Užsisakyti draudimą
Saloje galima aplankyti nacionalinį Timanfajos parką, kur išsidėstę 32 ugnikalnių kūgiai ir  pasigrožėti peizažais, kuriuos sudarė sustingusi lava, bet vaikščioti ja griežtai draudžiama.

Lanzarotė, tikriausiai, yra išskirtinė Kanarų salyno sala, galinti nustebinti net daug ką mačiusį turistą. Ji traukia civilizacijos ir gamtos harmonija, fantastiškais peizažais, kuklia architektūra ir ypatinga aura. Lanzarotės sala yra seniausia iš visų. Nedidelis kritulių kiekis – tik 115 milimetrų per metus neleido suvešėti augmenijai, todėl vulkanų liekanos šioje saloje itin gerai matomos. Lanzarotėje randama neįprastų endeminių augalų rūšių, o paplūdimiuose galima pastebėti juodo smėlio dryžius – kadaise labai greitai stingusių lavos upelių pėdsakus. Saloje gyvena unikalūs urvų gyvūnai – tai kadaise sausumoje likusių jūrinių gyvūnų palikuonys.