JAE

Pigūs aviabilietai į Dubajų

Archeologai mano, kad Dubajus išaugo iš mažyčio kaimelio Šindagos pusiasalyje. Patogia gamtine įlanka, esančia prekybos kelių susikirtime, buvo naudojamasi labai seniai, ir čia įplaukdavo laivai dar iš senovės Mesopotamijos valstybių. Čia buvo galima sutikti žvejus ir beduinus, prekeivius ir piratus, perlų narus ir turtingus užjūrių pirklius.

1. Planuojant kelionę į Dubajų, pirmiausiai įsigykite lektuvų bilietus

Skrydžio rezervacija užtruks vos minutę – tereikia įvesti keleivių vardus/pavardes, kontaktus ir pasirinkti mokėjimo būdą. Atminkite, jog pigiausi skrydžiai išperkami labai greitai, todėl rekomenduojame nedelsti.

* Nurodyta aviabilieto kaina 1 asmeniui į abi puses.

2. Jau turite skrydžio bilietus? Išsirinkite ir rezervuokite viešbutį Dubajuje

Pasinaudokite mūsų partnerio viešbučių rezervavimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

* Paspaudę „Ieškoti viešbučio“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Booking.com viešbučių rezervavimo sistemą.

3. Liko tik išsirinkti automobilį keliauti po Dubajų

Pasinaudokite mūsų partnerio autonuomos sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Geriausios automobilių nuomos kainos - garantuotos!
Ieškoti automobilio nuomos
* Paspaudę „Ieškoti automobilio nuomos“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Rentalcars.com automobilių rezervavimo sistemą.

4. Įsigijote bilietus ir rezervavote viešbutį? Nepamirškite apie draudimą!

Pasinaudokite mūsų partnerio draudimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Apsaugokite save, savo šeimą, kelionę ir bagažą nuo nelaimingų atsitikimų:
užsisakykite draudimą ir mėgaukites kelione be rūpesčių.
Užsisakyti draudimą
 
Šiandien Dubajus – stambiausias Artimųjų Rytų prekybos ir verslo centras. Jame yra penki uostai, be to, vienas iš jų, esantis Džebel-Ali – didžiausias dirbtinis uostas pasaulyje. Ir senasis, ir naujasis Dubajaus gyvenimas gerai matomas forto Al Fahidi forto, kuris pats yra miesto istorijos liudytojas ir simbolis, salėse. Pastatytas 1787 metais kaip kranto tvirtovė miesto prieigose iš jūros pusės, jis ne vieną kartą keitė savo paskirtį: jame buvo įsikūrusi valdovo rezidencija, po to – karinė įgula, tvirtos forto sienos tarnavo ir kaip kalėjimas.

Šiuolaikiniame Dubajuje yra visko egzotikos mėgėjams: vandens parkas, hipodromas, kur lenktynėse dalyvauja šeichų baltieji kupranugariai – dromaderai ir eiklūs arabų žirgai. Bet jokių totalizatorių hipodromuose nėra, lažybų dėl žirgų nevyksta. Azartinius žaidimus draudžia Koranas.