Pigūs aviabilietai į Pafosą

Pigūs aviabilietai į Pafosą

Pafosas – vienas prabangiausių kurortų Kipro saloje, kur mėgsta atostogauti turtingi žmonės. Šeimoms su vaikais čia važiuoti neverta – kurortas nėra orientuotas į ramų šeimyninį poilsį, nėra nei veikams skirtos animacijos, nei vaikų aikštelių. Užtat pilna nuošalesnių paplūdimių, prabangių restoranų ir kitų „gražaus gyvenimo“ atributų. Šarmo Patosui suteikia vieta, kur, kaip tikima, iš jūros išsilaipino pati Afroditė. Pigūs aviabilietai į Pafosą – jūsų nuostabios kelionės pradžia!

1. Planuojant kelionę į Pafosą, pirmiausiai įsigykite lektuvų bilietus

Skrydžio rezervacija užtruks vos minutę – tereikia įvesti keleivių vardus/pavardes, kontaktus ir pasirinkti mokėjimo būdą. Atminkite, jog pigiausi skrydžiai išperkami labai greitai, todėl rekomenduojame nedelsti.

* Nurodyta aviabilieto kaina 1 asmeniui į abi puses.

2. Jau turite skrydžio bilietus? Išsirinkite ir rezervuokite viešbutį Pafose

Pasinaudokite mūsų partnerio viešbučių rezervavimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

* Paspaudę „Ieškoti viešbučio“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Booking.com viešbučių rezervavimo sistemą.

3. Liko tik išsirinkti automobilį keliauti po Pafosą

Pasinaudokite mūsų partnerio autonuomos sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Geriausios automobilių nuomos kainos - garantuotos!
Ieškoti automobilio nuomos
* Paspaudę „Ieškoti automobilio nuomos“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Rentalcars.com automobilių rezervavimo sistemą.

4. Įsigijote bilietus ir rezervavote viešbutį? Nepamirškite apie draudimą!

Pasinaudokite mūsų partnerio draudimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Apsaugokite save, savo šeimą, kelionę ir bagažą nuo nelaimingų atsitikimų:
užsisakykite draudimą ir mėgaukites kelione be rūpesčių.
Užsisakyti draudimą
 
Pafosas – vienas prabangiausių kurortų Kipro saloje, kur mėgsta atostogauti turtingi žmonės. Šeimoms su vaikais čia važiuoti neverta – kurortas nėra orientuotas į ramų šeimyninį poilsį, nėra nei veikams skirtos animacijos, nei vaikų aikštelių. Užtat pilna nuošalesnių paplūdimių, prabangių restoranų ir kitų „gražaus gyvenimo“ atributų. Šarmo Patosui suteikia vieta, kur, kaip tikima, iš jūros išsilaipino pati Afroditė.
Pafose galima rasti smėlėtų ir akmenuotų paplūdimių, dažnai priejimas prie jūros nelabai patogus dėl uoloto kranto. Gali būti, kad „trijų žvaigždžių“ viešbučio paplūdimys bus žymiai geresnis už „penkių žvaigždžių“ viešbučio paplūdimį. Taip atsitiko dėl to, kad kurortas pradžioje buvo orientuotas į britų ir vokiečių turistus, kurie labiau mėgsta leisti laiką prie baseino.
Geriausias smėlėtas paplūdimys yra Koral-Bei įlankoje, o nuošalioje Laros įlankoje yra gražiausias paplūdimys, kuriame gyvena jūriniai žalieji vėžliai.

Pigūs aviabilietai į Pafosą: Skraiduolės rekomendacijos

Sparnas.lt rekomenduoja Pafose apsistoti prabangiame 3* viešbutyje Vrachia Beach Resort, įsikūrusiame privačiame pusiasalyje, vešlaus sodo apsuptyje.