Pigūs aviabilietai į Marakešą

Pigūs aviabilietai į Marakešą

Marakešas – senovės miestas, kadaise buvęs valstybės sostine. Jo įkūrimą priskiria 1062 metams, arabų valdymo laikmečiui. Įsikūręs Marakešas Maroko centre, Atlaso kalnuose.

1. Planuojant kelionę į Marakešą, pirmiausiai įsigykite lektuvų bilietus

Skrydžio rezervacija užtruks vos minutę – tereikia įvesti keleivių vardus/pavardes, kontaktus ir pasirinkti mokėjimo būdą. Atminkite, jog pigiausi skrydžiai išperkami labai greitai, todėl rekomenduojame nedelsti.

* Nurodyta aviabilieto kaina 1 asmeniui į abi puses.

2. Jau turite skrydžio bilietus? Išsirinkite ir rezervuokite viešbutį Marakeše

Pasinaudokite mūsų partnerio viešbučių rezervavimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

* Paspaudę „Ieškoti viešbučio“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Booking.com viešbučių rezervavimo sistemą.

3. Liko tik išsirinkti automobilį keliauti po Marakešą

Pasinaudokite mūsų partnerio autonuomos sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Geriausios automobilių nuomos kainos - garantuotos!
Ieškoti automobilio nuomos
* Paspaudę „Ieškoti automobilio nuomos“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Rentalcars.com automobilių rezervavimo sistemą.

4. Įsigijote bilietus ir rezervavote viešbutį? Nepamirškite apie draudimą!

Pasinaudokite mūsų partnerio draudimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Apsaugokite save, savo šeimą, kelionę ir bagažą nuo nelaimingų atsitikimų:
užsisakykite draudimą ir mėgaukites kelione be rūpesčių.
Užsisakyti draudimą
 

Architektūroje išsiskiria senasis miestas, vadinamas Medina. Jis apsuptas siena, o viduje yra DjemnaelFna aikštė, kurią JUNESKO pripažino Žmonijos kultūros paveldu. Ištisomis dienomis čia pasirodo gatvių muzikantai ir šokėjai, savo paslaugas siūlo chna tatuiruotojai. Visu tuo pasigrožėti galima sėdint prie daugybės kavinių ir restoranų, kurie supa aikštę, staliukų. Praktiškai iš bet kurio miesto taško matosi Kutubijos mečetė, kuri buvo pastatyta 12 amžiuje, jos minaretas yra 77 metrų aukščio. Už jos įsikūrę puikūs Menaros sodai, kurie laikomi romantiškiausia Marakešo vieta. Įdomu pažiūrėti į Jusufoben Tašfino mauzoliejų, Auksinių obuolių mečetę, Bachijos rūmus ir Saaidų dinastijos kapą. Būtinai aplankykite karališkuosius rūmus Dar el Makhzen, kur šiuo metu yra oficiali jo Didenybės rezidencija. Mieste veikia gausybė turgaviečių, daugumą iš jų galima rasti netoliese nuo Jemaa el-Fnaa aikštės, jų tarpe populiariausi antikvariato turgus „Aladino lempa“ ir dengtas Centrinis turgus.

Liepos mėnesį 10 dienų Marakeše vyksta kasmetinis Liaudies meno festivalis. Pasirodymai vyksta pusiau sugriuvusiuose El Badi rūmuose, turistai pagrinde lankosi šiame festivalyje, kad pažiūrėtų pilvo šokio meno.