Pigūs aviabilietai į Amsterdamą

Pigūs aviabilietai į Amsterdamą

Nėra harmoningesnio miesto Europoje, kaip Amsterdamas. Rekomenduojame visiems apsilankyti šiame mieste. Epochos, stiliai, rasės taikiai egzistuoja mažytėje teritorijoje, iš kurios pusė – vanduo. Išvertus iš olandų kalbos Amsterdamas reiškia „Užtvanka ant Amstelio upės“.

Amsterdame išliko nemažai architektūrinių pastatų, kuriuos galima priskirti vadinamajam Nyderlandų Renesanso (atgimimo) periodui. Kanalai, Ost Indijos kompanijos pastatas, Pietinė, Šiaurinė ir Vakarinė bažnyčios buvo pastatytos tuo laikotarpiu. Renesansą pakeitė klasicizmas. Rotušės pastatas, kur dabar yra įsikūrę karalių rūmai, pastatytas XVIII amžiuje. Miesto pokario architektūra pasižymi modernizmu. Ir visa tai puikiai egzistuoja nepažeidžiant harmonijos.

1. Planuojant kelionę į Amsterdamą, pirmiausiai įsigykite lektuvų bilietus

Skrydžio rezervacija užtruks vos minutę – tereikia įvesti keleivių vardus/pavardes, kontaktus ir pasirinkti mokėjimo būdą. Atminkite, jog pigiausi skrydžiai išperkami labai greitai, todėl rekomenduojame nedelsti.

* Nurodyta aviabilieto kaina 1 asmeniui į abi puses.

2. Jau turite skrydžio bilietus? Išsirinkite ir rezervuokite viešbutį Amsterdame

Pasinaudokite mūsų partnerio viešbučių rezervavimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

* Paspaudę „Ieškoti viešbučio“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Booking.com viešbučių rezervavimo sistemą.

3. Liko tik išsirinkti automobilį keliauti po Amsterdamą

Pasinaudokite mūsų partnerio autonuomos sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Geriausios automobilių nuomos kainos - garantuotos!
Ieškoti automobilio nuomos
* Paspaudę „Ieškoti automobilio nuomos“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Rentalcars.com automobilių rezervavimo sistemą.

4. Įsigijote bilietus ir rezervavote viešbutį? Nepamirškite apie draudimą!

Pasinaudokite mūsų partnerio draudimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Apsaugokite save, savo šeimą, kelionę ir bagažą nuo nelaimingų atsitikimų:
užsisakykite draudimą ir mėgaukites kelione be rūpesčių.
Užsisakyti draudimą
 

Apie daugelį gražių pasaulio miestų dažnai sakoma, kad jie yra panašūs į muziejus po atviru dangumi, ir Amsterdamas – ne išimtis. Čia surinkta tiek visko įdomaus ir neįprasto, kad kiti miestai gali tik pavydėti ir stengtis pavyti Olandijos sostinę didinant muziejų skaičių.

Šiuolaikiniame Amsterdame daug plaukiojančių būstų, prišvartuotų visuose kanaluose. Baržos, laivai, jachtos nuleido inkarą mieste iš karto po karo, kada šalis išgyveno gyvenamojo būsto krizę. Tada merija netrukdė švartavimuisi, ir didžiulis skaičius laivų gavo registraciją Amsterdame su nuosavais pašto adresais. Palaipsniui plaukiojantys namai buvo apgyvenami, į juos buvo pravesti elektra, kanalizacija, vandentiekis, telefonai. Prieš keletą metų miesto valdžia griežtai uždraudė atplukdyti naujus laivus. Vietų visiems neužtenka, o norinčių pagyventi „Olandijos Venecijoje“ apstu.