Pigūs aviabilietai į Paryžių

Pigūs aviabilietai į Paryžių

Prancūzijos sostinė Paryžius (Paris) yra didžiausias ir reikšmingiausias šalies miestas. Jame gyvena 2,211 mln. gyventojų. Paryžių supa didžiulė miestų palydovų aglomeracija, čia gyvena net penktadalis visos Prancūzijos gyventojų. Nors vyriausybės ne kartą mėgino bent šiek tiek decentralizuoti Prancūziją ir „nukrauti“ Paryžių, šis centras ir toliau nesulaikomai auga. Paryžiuje gausu istorijos, meno ir architektūros paminklų: Triumfo arka, Luvras, Dievo Motinos katedra. Pigūs aviabilietai į Paryžių – jūsų nuostabios kelionės pradžia!

1. Planuojant kelionę į Paryžių, pirmiausiai įsigykite lektuvų bilietus

Skrydžio rezervacija užtruks vos minutę – tereikia įvesti keleivių vardus/pavardes, kontaktus ir pasirinkti mokėjimo būdą. Atminkite, jog pigiausi skrydžiai išperkami labai greitai, todėl rekomenduojame nedelsti.

* Nurodyta aviabilieto kaina 1 asmeniui į abi puses.

2. Jau turite skrydžio bilietus? Išsirinkite ir rezervuokite viešbutį Paryžiuje

Pasinaudokite mūsų partnerio viešbučių rezervavimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

* Paspaudę „Ieškoti viešbučio“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Booking.com viešbučių rezervavimo sistemą.

3. Liko tik išsirinkti automobilį keliauti po Paryžių

Pasinaudokite mūsų partnerio autonuomos sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Geriausios automobilių nuomos kainos - garantuotos!
Ieškoti automobilio nuomos
* Paspaudę „Ieškoti automobilio nuomos“ būsite nukreipti į mūsų partnerio Rentalcars.com automobilių rezervavimo sistemą.

4. Įsigijote bilietus ir rezervavote viešbutį? Nepamirškite apie draudimą!

Pasinaudokite mūsų partnerio draudimo sistema ir gaukite geriausius pasiūlymus.

Apsaugokite save, savo šeimą, kelionę ir bagažą nuo nelaimingų atsitikimų:
užsisakykite draudimą ir mėgaukites kelione be rūpesčių.
Užsisakyti draudimą
 

Pagrindinis Paryžiaus simbolis yra Eifelio bokštas. Jis pastatytas XIX a. pabaigoje, kai šalis rengėsi pažymėti Didžiosios revoliucijos šimtmetį. Tuomet Paryžiuje buvo rengiama ir pasaulinė paroda Expo. Parodos rengėjai norėjo, kad ji kuo nors išsiskirtų ir visi ilgai ją prisimintų. Galiausiai buvo pasirinktas inžinieriaus Gustavo Eiffelio siūlymas iš metalo pastatyti 300 m aukščio bokštą. Šis projektas sulaukė labai prieštaringų vertinimų, daugelis juo labai piktinosi ir sakė, kad virš jaukaus Paryžiaus bokštas atrodys kaip baidyklė. Kiti tiesiog baiminosi dėl saugumo, kad bokštas nenugriūtų, – juk buvo numatyta já pastatyti per dvejus metus, nors jis turėjo būti tris kartus aukštesnis už šimtmečius statytą Paryžiaus Dievo Motinos katedrą. Net 300 kultūros ir meno veikėjų pareikalavo bokšto statybą nutraukti. Galiausiai aistros nurimo, kai parodos rengėjai pažadėjo po renginio bokštą išardyti. Tačiau kai jis 1889 m. liepos 6 d. buvo baigtas, iškilmingai atidarytas ir iliuminuotas 22 tūkst. dujinių žibintų, kilo milžiniška patriotizmo, susižavėjimo ir entuziazmo banga. Tapo aišku, kad bokšto dalininkai laimėjo. Susižavėjimas naujuoju statiniu buvo toks didelis, kad vien mintis apie bokšto išardymą būtų buvusi palaikyta šventvagyste ir išdavyste.

Pigūs aviabilietai į Paryžių: Skraiduolės rekomendacijos

  • Keliauk, kol esi jaunas! :) Jaunimui iki 25 metų visi muziejai Paryžiuje – nemokami. Taip pat taikomos nuolaidos ir kitoms pramogoms (kavinės, atrakcionai, ekskursijos)!
  • Nieko neimk iš gatvės pardavėjų, artistų ir kt. (Tai tikriausiai apgavystė ir tau teks mokėti pinigus!).
  • Geriau nevaikščiok vienas naktimis.
  • Ypatingai saugok savo daiktus  lankomiausiose vietose.